Blindr
sk cz si en

Izzy.ire

Woman, 20
Moravskoslezský kraj - Česko
Characteristics
Height: 170cm
Weight: 50kg
Hair: Přírodní bluneta - momentálně modrá ?
Eyes: Hnědotyrkysové
Love and relationships
Status: Empty
Hobbies
Favourite movie: Horory
Favourite music: Pop/rock
Favourite book: Sci-fi
Favourite color: Modrá ?
Favourite food: Špagety
Favourite sport: Plavání a jízda na kole
Pet: Kočka
Idol: Empty
Education/Employment
Education: University
Profession: Student
Hobbies
Ahoj, mám docela hodně typů hobby :) čtení knih, vzdělávání sama sebe, jízda na kole či na bruslích, plavání, turistika, dlouhé či krátké procházky, poznávání nových věcí, relax u televize, dovádění v posteli ? a mnoho dalších. Jestli máš nějaké dotazy ohledně hobby stačí napsat a odpovím ti :)
More informations
Ahoj, jmenuji se Lea a hledám vztah, už delší dobu nemohu najít může dle mých představ, nejsem náročná jen.. Mám štěstí buď na agresivní může či absolutně finančně negramotne ( v dluzích) a ráda bych touto cestou našla někoho na seznámení, pokud nám to bude klapat tak něco víc :) jsem pojízdná tak nemám problém přijet za tebou, žiju sama v bytě takže i byt mám sama pro sebe ? jsem milá, vtipná a upřímná, jestli jsem tě zaujala, napiš! Ráda pokecám :)
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.