Blindr
sk cz si en

Michal Fronc

Man, 26
Středočeský kraj - Česko
Characteristics
Height: 170cm
Weight: 70kg
Hair: Krátké
Eyes: Zelené
Love and relationships
Status: Single
Hobbies
Favourite movie: Wonder Woman
Favourite music: Všechno možné
Favourite book: Sci-fi
Favourite color: Modrá
Favourite food: Knedlo vepřo zelo, atd.
Favourite sport: Žádný
Pet: Pes a 1 kočka a 1 kocour
Idol: Žádný
Education/Employment
Education: Highschool
Profession: Student
Hobbies
Rád píšu sci-fi příběhy, ale taky se moc rád zabivam psaním sexuálních příběhu. Taky občas neco naslede nakreslim a nebu du tu ted lhát, ale taky občas následně nakreslím i ten nějaký erotický obrázek.
More informations
Taky moc rád jezdím v autě, tak mi vůbec nedělá problém si za nějakou tou znamosti zejet.

Velmi bych tu ocenil, aby mi nepsali muži a muži, kteří se tu vydávají za ženy! Jinak ženy moc rád uvítám, které mi napíšou a budou se se mnou chtít seznámit. Samozřejmě to plati na ty slečny, co se opravdu chtějí seznámit, a nevyzaduji k tomu peníze. Pokud se tu takoba slecna či žena najde bu moc rád kdy mi napíše na WhatsApp 702150324
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.