Blindr
sk cz en

mladý hejter

Man, 22, Bratislavský kraj - Slovensko
Character
Characteristics
Height: Vhodná na objímanie
Weight: Digitálna :)
Hair style/color: Vlasy nenosím,poznám iba strojček :D
Eye color: Farbu mením podla počasia,inak stále pozerám kam netreba :)
Love
Love and relationships
Status: Single
Hobby
Hobbies
Favourite movie: So studeným úvodom a horúcim záverom :D Najlepšie taký,kde si môžem sám zahrať :)
Favourite music: Taká ktorá je nahlas a vyvolá v človeku pocit eufórie :)
Favourite book: Zatvorená ... niesom zúfaly typ ktorý sa po večeroch nemá rád :D
Favourite color: Modrá,lebo vystihuje nebo,nebo je sloboda a sloboda som ja :D
Favourite food: Hocijaké ktoré nemusím variť ja :D
Favourite sport: kosenie trávy,jazda mhd načierno,štrikovanie,vysívanie,obzeranie chladničky zvnútra a iné :)
Pet: sestra :D a okrem toho aj susedia ktorý večne niečo potrebujú :)
Idol: Každý kto vie efektívne zabiť pohladom:D
Education
Education/Employment
Education: Highschool
Student/employee: Student
Info
Hobbies
V prípade že vám nestačí to čo je vyššie tak ...

šoférovanie,lezenie luďom na city,vyhýbanie sa zákonom,pokial sa dá tak spanie počas dňa,analýza ludí,psychická práca,vychutnávanie jedál medzinárodných kuchýň sveta,cestovanie(zatial v rámci možností),sebarozvoj po psychickej stránke(po fyzickej som so sebou spokojný), samomlúva po zimných večeroch s termoskou v ruke,polemizovanie nad životom a jeho funkciami,súťaživosť v športových aj vedných disciplínach(pokial nevyhrám nejdem domov),lízanie (najviac na lete zbožňujem zmrzlinu a nanuky (najlepšie ovocné (bez éčok) ) ) ,reggae v ušiach a pomalá chôdza k tomu(hlavne pri prechode cez cestu,snažiť sa neprísť o život pritom, ako na vás vytrubujú s cielom že oni sa niekam ponáhlajú,no ja som ten ktorý si uživa život :D),turistika-hlavne keď beham hore-dole po meste,vždy keď doma niečo zabudnem :( ........ a ovela ovela viac,stačí nebyť hamblivý sa opýtať :D

#OTVORENÝSVOJMUŽIVOTU
Info
More informations
Takže túto srandu som si vytvoril z čisto za cielom pobavenia sa..Okrem toho rád spoznávam nové sympatické a šarmanté ženy,takže smelo do toho.
Dohodnúť si stretnutie so ženou cez internet je lahké,no stať sa pre ňu zaujimavou osobou,to už niečo obnáša :) Schopnosti,zle,či dobré skúsenosti,tréning, je všetko to čo ma posúva hore..Treba mať vlastné hodnoty,ciele a nenechávať sa podcenovať od ludí,čo nedokázali doteraz viac, než ty sám :) Cesta za úspechom je stavaná na dobrých základoch,nič viac za tým netreba hladať.Nerád sa so ženami nudím,preto sa snažím hladať tie komunikatívne,inteligentné,vášnivé a milé :D Ak si ešte k tomu drzá,zábava sa môže začať.Ak sa ti na mne nebude niečo zdať,kludne mi to povedz.Niesom urážlivy typ :) Ďalšia dôležitá vec..ak si tá,ktorá si potrpí na komplimenty,tak ja ich dávam za zásluhy,niesú to totiž veci, ktorými sa plytvá.Neodpisujem každej,preto sa snažte čo najlepšie zaujať :D Frázami ako.. "Ahoj,ako sa máš?" u mňa nepochodíš :) Ak mi neodpíšeš,neurazím sa..nie si na svete predsa jediná :D Tolko na začiatok.Pekný deň ti prajem :)

#PiatokSobotaNedela#CelyZivotNaPlnyPlyn#BratislavskyNightLife#Uprimnost#Pokora#Sebaovladanie#Siiju.
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.