Blindr
sk cz en

Philip-Melichar

Man, 22
Characteristics
Height: 175 cm
Weight: 75 Kg
Hair: Tmavě blond až hnědé
Eyes: Zelené
Love and relationships
Status: Single
Hobbies
Favourite movie: M*A*S*H*, Policajt nebo rošťák, Muž z Acapulca
Favourite music: Pop (60. - 90. léta), Rock, Eurodance, Rachel Portman, Eric Clapton, Vangelis, ABBA atd...
Favourite book: Dynastie Rothschildů
Favourite color: Černá
Favourite food: Konfitovaná kachna, červené zelý, zelné pyré, karlovarský knedlík,omáčka
Favourite sport: Hokej
Pet: Pes
Idol: Mick Jagger a Jean Paul Belmondo
Education/Employment
Education: Highschool
Profession: Employee
Hobbies
Co se mých zálib týká, mám jich relativně dost: Rád vařím, poslouchám hudbu, dívám se na filmy, nebo píšu články do novin. Také rád sleduji lidi - jak se chovají, jak žijí. Krom toho mě zajímá i letectví, astronomie a finanční byznys. :o)
More informations
Mno, co o sobě mohu říci? Možná jedině to, že jsem úplně normální človíček, jako kažďý jiný - z masa a kostí. Rád poslouchám hudbu, hlavně tu popovou, starou, která má v sobě nějaké to kouzlo času. Nepohrdnu však ale ani rockem, nebo techno stylem - podmínkou však je, aby tyto žánry a písně, které se do nich řadí měly nějakou "hlavu a patu." Dále rád a velice často píšu články do svých novin, které vydávám a abych se od toho trochu odreagoval chodím se procházet po staré Praze. Je tedy do pravděpodobné, že mě můžete potkat buď v nějaké ze starých pražských ulic (nejčastěji ve Stínadlech), nebo v nějaké kavárně. Mým profesním oborem je jinak gastronomie, konkrétně dělám kuchaře v jedné z pražských restaurací na Starém městě, přesněji na Betlémském náměstí. Čili existuje o to větší šance, že mě někde na Starém městě určitě potkáte.


Jedna TECHNICKÁ: Lidičky PROSÍM VÁS všechny, pokud si chcete povídat, nebo psát, nemám proti tomu vůbec nic - každý je u mně vítán s otevřenou náručí, s každým si rád popovídám, každého rád vyslechnu, ale musíte KOMUNIKOVAT, ne že se vás budu dokola vyptávat a vyslýchat vás jak na policejním výslechu. Tahat z Vás informace, jak z chlupaté deky mně opravdu NEBAVÍ. Takže prosím komunikujte, děkuji.