Blindr
sk cz si en

Terezka44

Woman, 29
Plzeňský kraj - Česko
Characteristics
Height: 168
Weight: 55
Hair: Brunetka
Eyes: Kariya
Love and relationships
Status: Empty
Hobbies
Favourite movie: Hachiko, 300, jeden z domu vše, Železný muž, Zelený muž
Favourite music: Jazz, techno, Tanec / Techno, Pop, Opera
Favourite book: milostné příběhy, Starý muž a moře, dobrodružství Sherlocka Holmese
Favourite color: Červený
Favourite food: hamburger, salátová zelenina, kuře, mexická kuchyně
Favourite sport: Volejbal
Pet: Kocour
Idol: ne
Education/Employment
Education: University
Profession: Employee
Hobbies
Baví mě trávit čas s rodinou a přáteli, v létě poslouchat živou hudbu na terase. Hrajte fotbal. Baví mě zkoušet nová místa a sledovat, co naše velké město nabízí. Doma se ráda věnuji zahradničení a zkouším nové recepty. Miluju nedělní večeři s rodinou. To je nejlepší část mého týdne.
More informations
Baví mě trávit čas s rodinou a přáteli, v létě poslouchat živou hudbu na terase. Hrajte fotbal. Baví mě zkoušet nová místa a sledovat, co naše velké město nabízí. Doma se ráda věnuji zahradničení a zkouším nové recepty. Miluju nedělní večeři s rodinou. To je nejlepší část mého týdne. Pokud jde o budoucí rande, nepovažuji se za příliš vybíravý. Ráda bych poznala gentlemana s důvtipným, sarkastickým smyslem pro humor. Smích je nutnost!
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.