Blindr
sk cz si en

Muž vojak varovanie


Ahoj dievčatá, ženy. Ak by Vám písal US vojak na misii, hovoril, ako Vás miluje, hľadá matku pre dcéry, je vdivec a podobné nezmysly, a nakoniec chcel peniaze na to, aby mohol opustiť misiu NEVERTE prosím
PauliLienka
1 Like 1 Dislike
Ked ja chodím autom nie busom😉
User414395918
0 Like 0 Dislike
Já tě chápu, ale.. To spíš toho prince potkáš na autobusový zastávce, než tady. Tady ti toho lidi nakecaj a než se naděješ, zjistíš že ten princ je ženatej, má nasekaný dluhy... Anebo že je to tyran, ochlasta, magor atd. Jasně že takovýho člověka můžeš potkat i venku, ale na internetu je ta šance daleko vyšší, jelikož lidi tu mají tendenci schovávat se za nějakou domnělou anonymitu a proto se často stává, že si s někým píšeš třeba měsíc a pak si dáte schůzku a zjistíš, že je to úplně někdo jinej. Zkrátka na netu je mnohem větší prostor pro patologický jednání než venku, protože tady mají lidi větší tendenci se přetvařovat. Do očí ti toho nikdo tolik nenalže jako při dopisování. Klávesnice snese všechno že jo. 🤷‍♂️
PauliLienka
4 Like 0 Dislike
No veru doveruj ale preveruj. A nemywlim ze ze na zoznamkach su len ludia ktorych nikto nechce, to si nemyslim. Au aj podvodnici, ktori tvrdia, ze su niekym inym, alebo niekto, kti hlada chvíľkovú radosť ale tak ja dufam, stále že su tu aj princivia teda jeden
User414395918
0 Like 0 Dislike
Jako jó no. Holt prachy jsou prachy. 😆👍 Ale stačí dodržovat pár základních zásad a nikdo tě nemůže okrást:
Zásada č. 1 - nikdy neposílej peníze někomu, koho jsi nikdy neviděla. ☝️😄
Zásada č. 2 - je důležitý za všech okolností zachovat chladnou hlavu a nemyslet rozkrokem. Je třeba znát svojí cenu a když vidím, že se o mě zajímá podezřele atraktivní číča, která by si mě venku ani nevšimla (maximálně by si předemnou strčila prsty do krku a poblila se), tak na tom prostě něco nesedí. Je to smutný, ale je to tak.
Zásada č. 3 - seznamování na internetu ber s rezervou. Většinou jsou tady lidi, který nikdo nechce a to z velmi vážných důvodů, na který přijdeš až příliš pozdě. 😆 Život je tam někde venku, tady většina chlapů hledá jen rychlej šuk anebo se tady seznamujou lidi co mají často problémy sami se sebou a proto se neseznamujou normálně venku. A navazovat kontakty na internetu prostě normální není. Já jsem se hlavně v pubertě seznamoval hodně na netu a už mě to tolikrát vyfackovalo, že už jsem někde online jen když je opravdu nuda, jako právě teď když je tu ta korona krizička a prostě se nedá normálně nikam jít, ale hledat někoho na vážnej vztah na seznamkách, to už fakt ne, opravdu není o co stát. 😄
PauliLienka
0 Like 0 Dislike
Je to smutné takto sa zahrávať s pocitmi
User414395918
0 Like 0 Dislike
:-D Mě zase psaly podezřele pěkný Rusky, že jsou "zklamaný z ruských mužů a slyšely o dobrosrdečnosti a upřímných srdcích Čechů" 😄 Taky dobrá pohádka.
PauliLienka
0 Like 0 Dislike
Tak nech niekto zase nedopasne podobne
PauliLienka
0 Like 0 Dislike
No skoro som sa nechala nachytať priznávam
User414395918
0 Like 0 Dislike
:-D:-D Snad jsi se taky nenechala nachytat? :-D Je toho plnej internet, mě už podobný podvodníčci psali xkrát. :-D
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.