Blindr
sk cz si en

BloodyBear

Man, 25
Jihomoravský kraj - Česko
Characteristics
Height: 185
Weight: 70
Hair: Blond/světle hnědé
Eyes: Modré
Love and relationships
Status: In relationship
Hobbies
Favourite movie: Chyť mě když to dokážeš
Favourite music: Rap, Vikingská hudba,
Favourite book: Bardon, Tomáš, Seth, Brunton, Tolle
Favourite color: Černá
Favourite food: Zrovna teď pečená dýně.
Favourite sport: Život, MMA (ale nedělám ho)
Pet: Vlk, ale mám křečka.
Idol: Jak v čem
Education/Employment
Education: Highschool
Profession: Employee
Hobbies
Seberozvoj, motivace, bussines, psychologie, filozofie, vzdělávání se, magie, šamanismus, spiritualita (neplést s ezoterikou prosím), cestování - příroda, psychonautika, tvoření a hraní her, DnD, psaní textů, bushcraft, survival, netflix and chill, sex s přítelkyní, vyhýbání se lidem, bytí sám se sebou, dávat rady, humor bez hranic.
More informations
Nekouřím, nepiju, neberu drogy, nejím maso. Jsem klidný, vyrovnaný, upřímný, zodpovědný, odvážný, chytrý, zábavný, moudrý, zdravě sebevědomí, pracovitý, podporující, umím být oporou, nacházet kompromisy, objektivní fakta a nejlepší možnosti. Nejsilnější vlastnosti: nadhled, klid a logické myšlení. Vždy si umím poradit. Negativní vlastnosti: Neumím prohrávat, navazovat kontakty, jsem introvertní a asociální (ale pokud něco musím řešit ve společnosti, tak to zvládám s přehledem), moc nemusím lidi (vlastně mě docela serou, přijdou mi totálně tupí) a většinou by mělo být po mém, protože já mám pravdu (objektivně). Ale jsem otevřený a rád debatuju o tom kdo je k té objektivní pravdě vlastně blíž a proč. A nemám problém přiznat svoji chybu. Někdy jsem až moc upřímný, říkám věci tak jak jsou, bez omáček. Pokud sem tě něčím zaujal, tak piš SZ. Říká se tomu synchronicita, třeba si nějakým způsobem můžeme vzájemně obohatit životy.
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.