Blindr
sk cz si en

Jakub65

Man, 21
Banskobystrický kraj - Slovensko
Characteristics
Height: 179
Weight: 70
Hair: Hnedé
Eyes: Modré
Love and relationships
Status: Single
Hobbies
Favourite movie: Atlas mrakov
Favourite music: Metal
Favourite book: Ja, robot
Favourite color: Čierna
Favourite food: Bryndzové halušky so slaninou
Favourite sport: Empty
Pet: Empty
Idol: Empty
Education/Employment
Education: University
Profession: Student
Hobbies
Veľmi rád hrávam na gitare aj keď toho času na to nie je najviac. Taktiež sa rád odreagujem pri nejakom dobrom filme alebo seriále poprípade nejakej nočnej jazde alebo nejakom hlbokom rozhovore s niekým.
More informations
Som normálny chalan čo nevie čo čakať od života a čo mu život prinesie. Neviem či tú spoznám niekoho s kým to môže niekam viesť ale uvidíme to necháme a zistíme časom. Veľmi si vážim otvorenú a úprimnú komunikáciu. Proste človeka s kým môžem byť sám sebou a môžem mu povedať naozaj čokoľvek aj keby to bolo neviem ako neprijemné. Užívam si aj spoločnosť ľudí na ktorých mi naozaj záleží.
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.