Blindr
sk cz si en

Viko

Woman, 19
Trnavský kraj - Slovensko
Characteristics
Height: 170 cm
Weight: Empty
Hair: Short brown
Eyes: Brown
Love and relationships
Status: Empty
Hobbies
Favourite movie: Inferno
Favourite music: Slipknot, SOAD, AC/DC, Guns N' Roses, Post Malone, Billie Eilish, Imagine Dragons
Favourite book: John Green - Let it snow
Favourite color: Black
Favourite food: Empty
Favourite sport: Ultimate frisbee
Pet: Dog
Idol: Empty
Education/Employment
Education: Empty
Profession: Student
Hobbies
Mám rada hudbu, akúkoľvek, ale preferujem metal, baví ma šport, nepohrdnem žiadnym, rada tancujem, hlavne spoločenské tance, ale baví ma celkovo sa hýbať ? rada si prečítam nejakú dobrú knihu a mám rada motorky, či už jazdiť alebo sa v nich s niekým vŕtať a najväčšie hobby je dobrovoľníctvo, ale mám aj veľa ďalších ?
More informations
Som človek so zdravým rozumom a hlavne so zmyslom pre humor, ak si vieš urobiť srandu predovšetkým zo seba vitaj v klube. Snažím sa na veci pozerať s nadhľadom a častokrát chápem veci inak ako ostatní. Som svojská a nevyhoviem každému a veľa ľudí ma nemá rado, ale kúp mi niečo dobré na papanie a môžeme byť kamaráti :P
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.