A teraz vazne...


Je tu reálne niekto, kto si tu nasiel serioznu znamost alebo aspon kamosku? Lebo zatial mi to pride, ze 95% chlapov tu hlada sex a 95% zien si tu len boostuje ego ....
User230314050
0 Like 0 Dislike
V skutočnosti ide iba o logiku. Pozri sa koľkým dievčatám si už napísal "Ahoj"? tak si predstav že takéto správy dostane ktorákoľvek z nich 5-6 denne, myslíš že ma niekto čas dopísať s 5 viac ľuďmi každý deň? preto to selektuje, a a tým tvojim Ahoj nijako nezaujmeš takže nemá dôvod ti na to odpísať skôr ako začneš obviňovať pozri sa aj na perspektívu druhej strany. A čo sa "zaskatulkovania" človeka týka, vyprávať o úmysloch 95% ľudí z ktorých nikoho nepoznáš je presnou definíciou skatulkovania, rôzne ti niekto neodpíše..proste ju nezaujímaš.
User140548977
0 Like 0 Dislike
Bohužiaľ máš pravdu, je to tu tak.. Celkovo zoznamky sú o ničom.. Baby sa tu prezentujú len aby si zlepšili ego.. Veľa chalanov im posiela kadejaké fotky a dávaju im kadejaké debilne návrhy.. Ale celkovo mi to naozaj príde ze baba si dá fotku len preto aby sa prezentovala s nápisom som slušná baba.. A reálne keď jej človek napíše ahoj tak si to prečíta a viac už neodpise.. Prostě zaskatulkuje hned člověka bez toho aby si co i len popísala.. Popravde nič tie baby nehľadajú iba sa na nás zabávajú alebo sú tu aj iné tipy báb ktoré majú napísané zadaná..
Petr 37
3 Like 0 Dislike
byl sem toho přítomen😉,já například hledám, nepatřím za ty 95 procenty chlapů co chtějí jen sex, to jen tak na začátek. Ale napsala mi vdaná ženská sama se k tomu přiznala,. Že je vdaná, no a jen sám se zeptal na to co Teda tady hledá a ona se urazila a že nebude poslouchat nějaký psychologický řeči, že není na to zvědavá a bylo po všem, zeptal sem se jestli chce z necim pomoct a byla urazenost na světě 🤣sem ji stroze odpověděl NĚKDO JE TADY UZKOPRSEJ. Přestala okamžitě komunikovat to mě pobavilo tak teď nevím jestli to sem patří asi jo dík za vyslechnuti
User20809437
0 Like 0 Dislike
Ked si nudný af tak bud rad že vydržia aspon ten den
xXxTomášxXx
0 Like 0 Dislike
Ano
User233220538
0 Like 0 Dislike
Máš pravdu vydrží psát den a pak na tebe kašlou
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.