hlim hilime :D


VlastikG
0 Like 0 Dislike
Jaj ten vocas ještě nemá Ban? 🤣😂
Darina Kolníkov…
2 Like 0 Dislike
Elo Elias prepáčte tam bol preklep mne blbne občas klávesnica ja vás rozumiem len že česi a Slováci sa znášajú a česi nemajú proti slovákom vôbec nič veď ani Slováci nemajú vôbec nič proti čechom veď bolo československo veď česi a Slováci sú ako kebzpy bratia ja mám Čechách moju rodinu sú česi oni moja rodina a nechapemmjs vôbec prečo by mali mať zrazu česi niečo proti slovákom Elo Elias
Darina Kolníkov…
2 Like 0 Dislike
Eko Elias ja rozumiem vás sa mám Čechách moju rodinu sú to česi a veľa slovákov a aj veľa Čechov niesú pri ani nič vôbec nemajú veď česi a Slováci sú susedstve ako bratia veď bolo československo ale žiaľ už nie je a veď predsa česi a aj Slováci čo ja viem sa znášajú
User412463276
0 Like 0 Dislike
Hm bavim sa na tychto hlaskach
User397283016
0 Like 0 Dislike
to bi ma ties zaujimalo tak nie seci ale najdu s tu taki co maju neake komplexi
Darina Kolníkov…
0 Like 0 Dislike
Čo vy Česi mate proti Slovákom
User409299807
0 Like 0 Dislike
Čobole 😀nejlepší hláška pro Slováky
User397283016
0 Like 0 Dislike
ale je fajn ze si jedini cech ktoreho poznam a je taki plni predsudkou
User397283016
0 Like 0 Dislike
tak ja uznavam skor slovanismus navrat ku korenom neznasam fasitou rasistou nacistou a ludi co utocia slovne ci fizicky bez dvovodu
User240537480
0 Like 0 Dislike
Tjn za to měli Slováky zabanovat z Evropy. Fasouni a nackove. To je celé Slovensko
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.