Blindr
sk cz si en

Kdo má doma pubertaky


Kdo má doma pubertaky
Smile_36
0 Like 0 Dislike
Jo děti jsou radost
Janavesela
0 Like 0 Dislike
Mě je 33 kdyby neco
User507034772
0 Like 0 Dislike
V dnešnej dobe sa nečudujem že má v 30tke pubertiakov doma, proste v 15 či 17 bola na diskotéke a tam ju dajaký šupol dole bez kondómu a prvé dieťa bolo na svete 😅 A to druhé už určite náhodné podarilo s niekým
Zdeňka Trněná
4 Like 0 Dislike
Taggerdy91 taky si to myslím, no koukám, že je to zde známá osoba... Mě hlava nebere jak může mít 31 léta žena puberťáky, to by musela mít děti tak v 15-17 aby to souhlasilo🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
User465578580
0 Like 0 Dislike
Konečně to zaregistrovali další lidi,řekl bych že je to spíš chlap 😉
User12754088
0 Like 0 Dislike
S tím nic neuděláš
ZakousniSe
0 Like 0 Dislike
V tom pripade jo. To je jina vis jak ale ten zbytek ... no co uz
User12754088
0 Like 0 Dislike
ZakousniSe já jsem ji psal ještě dřív než tuto dizkusi založila a než jsi to napsal
ZakousniSe
0 Like 0 Dislike
Nechci byt nejak zly. Ale ja vas upozornoval . A stejne se nasli taci co napsali a pak se divi🤦🏻‍♂️
User12754088
0 Like 0 Dislike
Jako je to hnus, nechci se nikoho nějak zastávat, nechci se nikoho zastávat protože nevím co je na tom pravdy. Já ji slušně napsal že jsem si chtěl s někým večer vklidu psát a hned jsem dostal blok, ale co se sní dá dělat každý má jiné záliby a koníčky no
1
2
3
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.