Konverzácia


Niekto len tak popísať ?
pasek333
0 Like 0 Dislike
Rozprávajme sa o niečom zmysluplnom a nehádajme sa tu ako deti na pieskovisku o lopatku
User185112323
0 Like 0 Dislike
Mne je v podstate jedno čo si ty myslíš ale poradím ti ak už ideš vyjadrovať svoj názor tak buď aspoň objektívna a rozmýšľaj logicky. Aby bol tvoj názor aj relevantný
pasek333
1 Like 0 Dislike
ja tiež nie teeda keď viem že mám pravdu vtedy hej
User191269
0 Like 0 Dislike
jasne ze nie, nie som hadavy typ
pasek333
0 Like 0 Dislike
Hádam sa tu nejdeme hádať
User191269
0 Like 0 Dislike
no super, vie aj suvetia, len nechapem naco diskusiu ked na niecom robis a nemozes odpisovat a mne nic nevadi len som si napisala nazor ako vzdy, to ze sa ti nepaci, hold smola :-)
Oliver)
0 Like 0 Dislike
šak v pohode mne tie upozornenia nevadia
User185112323
0 Like 0 Dislike
Pre o máš potrebu rýpať? Len aby si vedela pracujem na niečom tak nemám čas písať litánie 😎 a ďalšia vec keď sa ti nepáči nikto ťa nenúti sem písať a očividne si aj lenivá nejakú tému dať tak čo?
pasek333
0 Like 0 Dislike
človek by rád konverzoval ale nemá s kým alebo neopíše.... fakt super
User191269
0 Like 0 Dislike
ale zrejme je to nikina diskusia
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.