Rande na slepo


Čaňa
User413875217
0 Like 0 Dislike
jana16 najhorsie je to ze to robia chlapi v takych rokoch kedy by mali mat rozum
barbieafc303
0 Like 0 Dislike
neviem marek ale ak milujem a som sniekym kym chcem byt neopadne to nikdyja viem ze laska je casom ina ako na zaciatku ale je tam lasky vzdy
barbieafc303
0 Like 0 Dislike
a najhorsie je janka ze si to ani neuvedomuju co sposobili
User403676445
0 Like 0 Dislike
Máš pravdu Barbie aj mne sa to stalo tieš mi vypisovali še sa chce somnov stretnut a ket ktomu malo prísť tak sa vychovaral v nežnej dobe asi taško sa nájde muž ktorý je ozaj uprimni
User413875217
0 Like 0 Dislike
To je take iste ako ked prides ty z prace domov a aj ked vidis stale ten isty ksicht doma ked uz opadne to nadsenie a on ta caka lebo vie kedy koncis a spyta sa ci si hladna alebo sa nejdes prejst aby ste stale neboli len pri tv ... a to ze uz neveris vobec sa necudujem preto sa snazim keby uz sa niekto ozval ho vytiahnut von a tam sa uvidi co a ako
barbieafc303
0 Like 0 Dislike
to mas pravdu moc som sa sklamala a uz neverim mozno po dhom case opet zacnem ale tu nie jasne ze aj vy muzi potrebujete objatie lasku proste niekoho skym vam bud ekrasne ked pridete z prace domov aj my zeny tuzime po laske objati byt sniekym na kom nam moc zalezi
User413875217
0 Like 0 Dislike
Barbie vidis ty si tiez teraz opatrna a sklamana niekym co si s teba spravil ..... a teraz by si neverila ani takemu co by to ozaj myslel vazne.. ja viem ze sex je potreba ktoru vacsina ludi ma rado a vlastne neviem ze kto nie ale tak si myslis ze chlap nepotrebuje objatie ze ho to nepotesi ked sa ho baba opyta ako sa mal v praci a pod ?
barbieafc303
0 Like 0 Dislike
vies marek chvalia sa tu vecsinou ti co nic nemaju zena nechce peniaze auto zena si vie sama na seba zarobit a postrat sa o seba nie je dokazana na muza ale zena tuzi po laske byt milovana milovanym a tu si z lasky robia srandu posmech neviem ti povedat ci niekoho tu najdes vravim ja som verila sluboval a potom neprisiel len same vyhovorky nastali to skor uz v reale najdes ako tu
User413875217
0 Like 0 Dislike
Barbie tak ja mam aj pracu aj domov a penazi tak aby som nemusel zit z ruky do huby ale to nebol ciel lebo to sa nie je cim chvalit ale tiez som tu a aj ked si tu nemusim nadhanat ego toto je prva tema do ktorej som sa zapojil s takouto debatou ale stale dufam ze nahodou stretnem niekoho kto sa nebude bat ist von si sadnut trebarz aj na lavicku do parku na sedlaka s flasou ale aj do podniku alebo sa leb prejst a zdielat svoj zivot
barbieafc303
0 Like 0 Dislike
vopo uz tu nehladam maj pekny vecer
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.