vtipné vtipy


VylížuTě
0 Like 0 Dislike
Holka říká klukovi: "Večer přijď, nikdo nebude doma.." Kluk večer přijde, zvoní, a nikdo není doma..
n.i.c.c.
1 Like 0 Dislike
Baví se tři rybáři a navzájem se chlubí:
Prvni: „Já chytil 4kilového kapra.“
Druhý: „To je prd, já 5kilovou štiku.“
Třetí: „To nic není, já chytil 20kilovýho sumce“
A první říká: „Že já debil vždycky začínám první.“
n.i.c.c.
1 Like 0 Dislike
SMS konverzace páru:
On: „Na večeři nic neplánuj, jdeme k Pepovi slavit. Narodilo se mu dítě.“
Ona: „To je super! A co má?“
On: „Co já vim, asi Fernet…“
n.i.c.c.
0 Like 0 Dislike
Přijde frajer do posilovny za trenérem a říká: „Za čtyři dny mám rande a chci na ni zapůsobit! Který přístroj mám použít?!“ Trenér se tak na něj podívá a řekne: „Zkus bankomat u vchodu…
n.i.c.c.
0 Like 0 Dislike
Chuck Norris už je deset let po smrti, ale smrt se mu to neodváží říct.
n.i.c.c.
1 Like 0 Dislike
Chucku Norrisovi se jednou při seskoku z letadla neotevřel padák. Hned druhý den ho šel reklamovat.
n.i.c.c.
0 Like 0 Dislike
U zkoušky uklidňuje profesor vystresovaného studenta.
„Pane kolego, buďte klidný. Prostě si představte, že jste v divadle a jste herec, který odříkává svou roli, a já jsem divák.“
„V tom případě žádám nápovědu.“
n.i.c.c.
0 Like 0 Dislike
Matka telefonuje učitelce: „Prosím Vás, nedávejte dětem úkoly z matematiky, ve kterých stojí láhev piva 1,80 Kč. Manžel nemohl celou noc usnout!“
n.i.c.c.
0 Like 0 Dislike
Chuck Norris chytil koronavirus. Bylo mu ho líto, tak ho zase pustil.
n.i.c.c.
0 Like 0 Dislike
Letí dva policajti ve vrtulníku a jeden povídá druhému: „Rozbila se nám klimatizace.“ „Jak jsi to poznal?“ „Protože pilot se potí a ten velkej větrák nad náma se netočí.“
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.