vtipy o všem.


User212255266
0 Like 0 Dislike
Proč vždycky musí kluci napsat holce první? Pište vy! Jste vážně líná stvoření ! Napiš
User220019986
0 Like 0 Dislike
Ešte jeden..Príde chlap domov a kričí. Stará rýchlo sa obleč vyhral som milión..A čo si mám dať na seba.To je jedno hlavné už vypadni..😆😆.
User220019986
0 Like 0 Dislike
Dam ešte jeden poznáte. .Okradnutá žena na polícii hlási že jej niekto ukradol peňaženku. Policajt sa pýta ::A to ste necítili, ako vám na ňu siaha?Ale cítila ale netušila, že mi druhou rukou ukradne peňaženku😆😆
n.i.c.c.
1 Like 1 Dislike
Kolik má vážit průměrně tchýně?
Tři kila i s urnou.
n.i.c.c.
0 Like 1 Dislike
Přes den to štěká a v noci to plave.
Co je to?
Tchýniny zuby.
n.i.c.c.
0 Like 1 Dislike
Starý pán je na vyšetření u doktora.
Doktor se ho ptá: "Dědo, a co stolice, máte ji pravidelnou?"
"Jo, pane doktore, pravidelnou, každý ráno v šest."
"A kdy se probouzíte?"
"Taky pravidelně, po každé v sedm."
n.i.c.c.
0 Like 1 Dislike
Vleze rychle babička z vesnice do mužského záchodu na Václaváku, a když vychází, ptá se jí hajzlbába:
"Neumíte číst, že to je pro Pány?"
"Jóó, a chudobný člověk se může posrat."
User220019986
0 Like 0 Dislike
Pan hlavný vonku mrzne dajte mi niečo teplé.Môže byť teplý čaj, kavička alebo náš kuchár 😆😆
n.i.c.c.
0 Like 1 Dislike
Přijde stará nahluchlá babča na policii, že jí oprcali.
"Ale babi neříká se oprcali, ale znásilnili."
"Hovno naslinili, na sucho mě dřeli."
n.i.c.c.
0 Like 2 Dislike
"Michale, co jsi koupil babičce pod stromeček?"
"Fotbalový míč."
"Fotbalový míč? Vždyť babička nehraje fotbal."
"Právě proto. Ona mi koupila knížky."
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.