weed thc trava


hulis tak se pridej :3
User4831966
0 Like 0 Dislike
Jack kříženej s AK? Wtf? musí to být dobrůtka, ale na magnum od buddha seeds to nemá autofemka s velkým výnosem, nemusíš se o to tolik starat co se týče plísně mám jich pár na okně a ty dám outdoor pak plánuju kupovat pár desítek autofemek co přijdou na balkon a taky outdoor
User25880491
0 Like 0 Dislike
Nic nešmelím jsme pouze konzument ... [lol] Jinak k tomu pěstování... Kamarád před nedávnem sklízel tohle : link a můžu jen doporučit, a jemu to prý solidně vynáší
User4831966
0 Like 0 Dislike
No ani mi neříkej , že šmelíš zeleninku
User25880491
0 Like 0 Dislike
Já stále čekám na to, kdy se za mnou staví můj květinář Nepěstuju, moc náročné... Navíc u nás se pěstuje skoro v každém bloku tak je to zbytečné
User4831966
0 Like 0 Dislike
Tak lidičky trochu nám to tu stojí Já už mám zasazeno , co vy? Už klíčíte nebo stále čekáte na to kdy vám semínka spadnou z nebe?
User19073481
0 Like 0 Dislike
Servus, ehm Strakonicko..?
User25108275
0 Like 0 Dislike
Be - uz jedu adresu do zprav DD
User26066332
0 Like 0 Dislike
Dobrou noc lidi
User25202530
0 Like 0 Dislike
Praha je lepší než Amsterdam :3 U nás máš to, co chceš
User25108275
0 Like 0 Dislike
Tady u nas se v tom kazdej hrozne vyzna jsou tu lidi co huli treba kazdy den, coz nechapu
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.