Blindr
sk cz si en

Zberný dvor vtipov


Pobav seba alebo iných :)
PS: Nepridávať otrepané vtipy zo známych webov.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Moslim rozpráva: „Išiel som na svojej ťave cez Saharu. Zrazu sa prihnala desivá piesočná búrka. Myslel som, že príde môj koniec, a tak som si sadol vedľa svojej ťavy a čakal, kým nás piesok pochová. Ale nestratil som vieru v mocného Alláha a usilovne som sa modlil. A zrazu sa v okruhu sto metrov búrka zastavila. Od tej doby sa moja viera ešte viac upevnila a teraz sa učím recitovať Korán zpamäte.“
Kresťan začal hovoriť: „Raz som chytal ryby. Bol som na malej loďke niekoľko kilometrov od brehu. Náhle sa strhla búrka a vlnobitie burácalo mojou loďkou. Nestratil som však vieru v Ježiša. Boh vypočul moje modlitby a búrka nadomnou ustála. Odvtedy som skutočným kresťanom a učím svoje deti poznávať vieru.“
Žid sa tiež ozval: „Raz som si tak šiel po Piatej Avenue vo svojom nejlepšom obleku. Z ničoho nič sa predomnou objavil akýsi čierny balík. Zdvihol som ho a nazrel do vnútra. bol plný tisíc-dolároviek. Myslel som, že přišel môj koniec. Bola totiž sobota a v sobotu my Židia nesmieme pracovať s peniazmi. Ale nestratil som vieru, modlil som sa k Jehovovi a zrazu na sto metrov okolo mňa bol utorok…“
User160280666
0 Like 0 Dislike
Rada pre praktikujúcich křesťanov: Keď si ju potom nevezmete, nie je to predmanželský sex.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Učiteľka sa pýta žiakov: Deži a Demeter si chcú rozdeliť 160 eur. Koľko chýba koľajníc medzi Kysakom a Margecanmi ??
User160280666
0 Like 0 Dislike
Ide si tak po ulici a na zemi uvidím podkovu. Dvihnem podkovu, otočím ju, a na druhej strane koň.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Letí bocian so starým dedom v zobáku. Keď tu odrazu dedo volá na bociana:
"Bocian ku*va, ale teraz úprimne, že sme zablúdili?!"
User160280666
0 Like 0 Dislike
Can you tell me the name of three great kings who have brought happines and peace into people's lives?
Student: Smo-King, drin-King, fuc-King.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Ako muž zistí, že je jeho žena mrtvá?
- Sex s ňou je stále rovnaký. Iba sa kopia v dreze riady.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Najlepšia antikoncepcia je vystreknúť spermie takou rýchlosťou, že sa pozabíjajú o maternicu.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Dnes ráno mi sused zvonil o 2:30!!! Chápete?! O pol tretej ráno!!!
Našťastie som ešte nespal, pretože som trénoval na bicie.
User160280666
0 Like 0 Dislike
Idú dva smrtky po cintoríne a zrazu uvidia pri plote motorku a jedna hovorí: "Idzeme še povožic?"
Druhá smrtka na to: "Ta podzme!" a začne brať náhrobný kameň a prvá smrtka sa spýta: "Co robiš? Ci je*e?" a druhá odpovie: "Ta co, bez papiroch pujdzeme?!"
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.