Zoznamaenie ..


Myslite, ze je tu nazaj niekto, baba, zena, s ktorou sa da viac ako jedna tema, a ma zujem naozaj sa zoznamit ..? Nielen z pohodlia svojho zazemia zapnut a vypnut v iluzii, ze to je naozaj zivot, lebo jej to virtualna realita dovoli ..To moc nemusim. Mam rad zivot. Zdravim vsetkych
User414395918
0 Like 0 Dislike
Tak samozřejmě je pár výjimek, který se chtějí normálně seznámit, ale jinak je to vesměs buď úchyl anebo odpad kterej nikdo nechce a to z velmi vážných důvodů, který vyjdou najevo až po určitým čase, víš jak. Už jen z principu, normální člověk nepůjde hledat vztah na internetu, už jen ten fakt sám o sobě o tom člověku dost vypovídá - že má problémy seznamovat se venku, nebo ho lidi z jeho okolí odmítají atd, mají různý psychický problémy a tak dále. Jako netvrdím že jsem občas na netu nepotkal někoho v pohodě za ty roky, ale jen výjimečně.
pihiskot
1 Like 0 Dislike
noo myslím že znám minimálně 5 lidí odtud co si tu ten vztah našli a mají už i rodinu a jsou šťastni.. Tak že nevím co tu meleš za blbosti
User414395918
0 Like 0 Dislike
Lol kámo myslím že pořád to není tak nízkej standard jako čekat že najdeš pravou lásku na seznamce 😄😄
pihiskot
1 Like 0 Dislike
tak já jsem si tu vztah už jednou našel... a pokud máš tak nízké standarty že hledáš opilé holky v barech tak nevím no
Kačulka :D
0 Like 0 Dislike
Každý má asi jiný mista😹
Kačulka :D
0 Like 0 Dislike
😹😹😹😹😹😹😹
User414395918
0 Like 0 Dislike
A kde? Na zastávce MHD? 😆
Kačulka :D
0 Like 0 Dislike
Teda, myslím, nevím žeo 😹
Kačulka :D
1 Like 0 Dislike
Toe jako bys hledal holku tady 🤷😹
pihiskot
1 Like 0 Dislike
to by bylo fakt poslední místo kde bych hledal holku... fakt.. hledat holky v baru
1
2
3
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.