Zoznamka - LGBT


User410550110
0 Like 0 Dislike
Brenok a skôr teba ignorovať a nie vôbec mňa a skôr mne nič iné neostáva len hlupákov ako je LM a aj ako si ty Brenok len ignorovať hlupákov a narozdiel odbpvas ja som rozumná žena ale vy ste jebnutý oba ja tá osoba Jan1990 má celkom len pravdu presne tak
LM
0 Like 0 Dislike
Brenok chod na jej profil a na mieste, kde ma byt fotka je pod tou ikonkou moznost nahlasit profil, na to klikni a udaj dovod nahlasenia
User411842459
0 Like 0 Dislike
Prasa53 a zaco ty ma chceš nahlásiť ani som ti nenadaval tak ze nemáš ma zaco nahlásiť.
User411842459
0 Like 0 Dislike
Prasa53 ved len ty tu nadávaš keby som vedel kde ťa nahlasim uz by som to dávno spravil.
User410550110
0 Like 0 Dislike
Brenok ty si už nahlaseny teraz
User411842459
0 Like 0 Dislike
Prasa53 teba len ignorovať nic ine mi ani neostáva a ked uz si tak múdra stretnime sa reálne a tam si to môžeme vydiskutovať.
User410550110
0 Like 0 Dislike
Brenok haha ja vôbec nikoho neurazam to skôr uráža tebnhlupak LM A NIE VOBEC JA
User410550110
0 Like 0 Dislike
Brenok ty vôbec nič o mne nevieš a vôbec ty mňa nepoznáš ja nemám vôbec fejk účet môj účet je overený administratorom ale skôr tvoj účet je fejk nemáš ty overený a nahlásil aj teba ja Brenok hlupak
User411842459
0 Like 0 Dislike
Prasa53 prestaň tu urážať ľudí lebo ťa adminstrator vyhodí z tejto online zoznamky ai zablokuje ip adresu!!!
LM
0 Like 0 Dislike
Brenok odporucam ti nepisat jej taketo zlozite vetne konstrukcie, lebo je mozne, ze nepochopi vyznam vety. Na tuto osobu treba ist opatrne a prehovorit jej do duse jazykom, ktory je jej blizky😹😹
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.