Zoznamka - LGBT


User410550110
0 Like 0 Dislike
Skôr rty vypadni ty vôbec nikoho nezaujíma ojebavsc ľudí s klamár ja nemám vôbec prečo vypadnúť a tá osoba Jan1990 má len celkom pravdu ty ojebavač a klamár presne tak
User410550110
0 Like 0 Dislike
A čo je natom že ja používam aj profil mojej sesternice keď mne dala heslo lebo nie je prítomná ale ja zahraničí moja sesternica a to je len každého osobná vec a teba to nemá čo vôbec zaujímať vo robia ľudia a koho používajú Niky teba potom je tak šukať hovno teba potom vôbec nič nie je to nie tvoja vec hlupák nestaraj sa ty magor LM
LM
0 Like 0 Dislike
Vypadni uz a nezavadzaj. Nikoho nezaujimas, tak sklapni😂
User410550110
0 Like 0 Dislike
LM ale skôr ty si nahlásený a nie vôbec ja idiot LM
LM
0 Like 0 Dislike
Ty si nahlasena, tak sa tes😂😂😂Skoncila si, stetka🤣
User410550110
0 Like 0 Dislike
LM JEBNUTY HLUPAK TY SKLAPNI JA NEMAM DOVOD BYT NAHLASENA ALR SLOR TY SI NAHLASEMY A NIE VOBEC JA IDIOT
LM
0 Like 0 Dislike
Prasa53 profil sesternice? Boze, ty si taka uboha. Uz sklapni, lebo si kazdemu na smiech😂😂😂Zdenka95 pisala o tebe, aby ta nahlasili a nespamovala si to tu🤣Ja som ta tiez nahlasil a aj dalsi ludia, takze coskoro budes mat zablokovany profil. A ak si opat vytvoris dalsie, tak budes opat blokovana. Lebo si zablokovana aj v realnom zivote, idiotka😂
User410550110
0 Like 0 Dislike
LM JA SOM TEBE VOBEC NEPISALA A VOBEC TY NIC NEBIES O MNE A VOBEC TY MNA NEPOZNAS A SKOR TY SA STRAPNUJES A NIE VOBEC JA HLUPÁK LM
User410550110
0 Like 0 Dislike
A ty skôr si jebnutý klameš ľudí a píšeš hlúposti a Jan1990 má celkom pravdu že ty oblbuješ skôr uteba LM to nie je normálne ale to je choré klamár a ojebavač ľudí ja !am len jeden profi jebnutý sopľák klameš idiot ten druhý profil je mojej sesternice jebko
LM
0 Like 0 Dislike
Ved ano, hned vidno, ze toto nie je normalne, ak sa niekto takto vyjadruje. Bud je fakt taka tupa, alebo to hraje. Podla mna skor to druhe, ale clovek nikdy nevie. To Prasa53 ma vytvoreny us druhy profil v priebehu par dni, kedze mi ta osoba pisala z inych profilov... Takze sa len strapnuje
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.