Blindr
sk cz si en

Onealex

Man, 36
Hlavní město Praha - Česko
Characteristics
Height: 186
Weight: 70
Hair: Tmavě hnede
Eyes: Zeleno-hnede
Love and relationships
Status: Empty
Hobbies
Favourite movie: Rychlé a zběsile,avatar
Favourite music: U2, funk, rock
Favourite book: Když se z kluků stávají mizi
Favourite color: Vínová, ledové modra
Favourite food: Fondue
Favourite sport: Střelba, banbinkton, beach volejbal, prkno,kiteboard
Pet: Pes
Idol: Jsem original
Education/Employment
Education: University
Profession: Employee
Hobbies

Většinou mě popisují jako vnímavého, upřímného a otevřeného. Rád poznávám nové, jsem přemýšlivý (někdy až moc :D), spíše klidnější povahy (ale někdy i sám sebe překvapím :)). Takový mix rozvážnosti a bláznivosti/spontánnosti:))). Mám rád otevřenou komunikaci, dívání se ,,pod povrch", odlišné názory beru jako obohacení (a ne jako souboj v prosazování svého) a vyhovují mi podobně nastavení lidé schopní zvažovat různé aspekty čehokoli
More informations
Nejraději trávím den: Na výletě v přírodě, za kulturou, u knihy, dobrého filmu a sklenky vína.( Profil je velmi stručný průlet části života s aktuálními fotkami. )
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.