Blindr
sk cz si en

Peter Nagy

Man, 30
Středočeský kraj - Česko
Characteristics
Height: 184
Weight: 68
Hair: hnedé - černé
Eyes: hnedé
Love and relationships
Status: Single
Hobbies
Favourite movie: Ledová katastrofa
Favourite music: metal, rock
Favourite book: Do pr****, dělejte co máte rádi
Favourite color: černá, žlutá
Favourite food: bryndzové halušky
Favourite sport: hokej, fotbal, autosporty
Pet: Empty
Idol: Všichni, ktěří něco dokázali i přes své nepřejníky...
Education/Employment
Education: Highschool
Profession: Employee
Hobbies
Borussia Dortmund, Metalová hudba, Focení, Výlety, Autá, Přátelé

Ako veľa vecí ma baví, život milujem a kiežby existovala nesmrteľnosť ale nieje takže si musíme život užívať, a aj keď máme blbé obdobia, tak ako búrka nemôžu trvať večne.
More informations
Tak chceš informace ?

V prvom rade, som mierumilovný človek ktorý sa ale dokáže nasrať a urobiť bordel. Ja si nedávam vreckovku pred ústa a je mi jedno že som sprostý, nech hodí kameňom ten kto nikdy nenadával.

Neznášam podrazy, ojebávanie a neochotu pomôcť. Egoizmus a arogantnosť na ľuďoch vyslovene nenávidím a s takými ja nechcem mať nič spoločné.

Som hrozne nadšený do rockovej a metalovej hudby (pre hejterov "vrieskajúcej hudby") a rešpektujem hudobný vkus iných, ale ak počujem niekde tie nezmysly ktoré nemajú rytmus, melódiu, poriadny text a šmrnc tak radšej bežím.

Milujem výletovanie po krásnom Česku a Slovensku. Je tu krásne a toho si veľa ľudí neváži. Ako Slovák milujem Česko a ľudí tu. Ale som temperamentný, živý a výbušný a tak nezadržujem emócie, hlavne pri debiloch.

České a Slovenské ženy sú veľmi krásne ženy, ale dnešná doba z niektorých žien urobila horenosy s tonami omietok na ksichtoch. Máš frajera s bavorákom a síce pekným výzorom ale povedzme si, koľkokrát ak je človek pekný, tak je rovno i pekný debil.

Slováci a Češi zvyknú mať takú vlastnosť ako škatuľkovanie, odsudzovanie ľudí ktorých nepoznajú a podrazy. Dobre, väčšina ľudí je fakt skvelých a príjemných, milých ale tých práve nieje počuť a vidieť je proste kreténov, ktorým Boh nedal rozum a ani nestáli vo fronte naň.

Zdá sa ti že tu mudrujem? Áno, však jak každý odborník :)
Nebojím sa a nehanbím sa za svoje názory a nemusíš so mnou súhlasiť, veď je akože demokracia (možno).

Niesom "chytrolín" a nedávam ľuďom rozumy, nech si každý naloží so životom jak chce, ale život je len jeden tak prečo miesto toho aby sme si život spríjemňovali, tak ho znepríjemňujeme iným?

Som heterák ale kľudne si tu rád nájdem kamoša na pivo, výlety, bowling a také relaxy v živote.

Ja podľa výzoru ľudí nesúdim, veď ja tiež niesom ako z časopisu ale kurva treba na seba dbať, hygiena, životný štýl a tak.

Asi by som písal do nekonečna, tak si poďme pokecať :) Neboj sa ma, som neškodný ale viem sa zmeniť na besného psa.... :D
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.