Blindr
sk cz si en

Fallen-Angel7

Woman, 24
Trnavský kraj - Slovensko
Characteristics
Height: 160
Weight: 45
Hair: Hnedé
Eyes: Sivo-modré
Love and relationships
Status: Single
Hobbies
Favourite movie: Titanic,Na vine sú hviezdy
Favourite music: Desmond,Gladiátor
Favourite book: Nič nás nerozdelí
Favourite color: Čierna,Červená, Fialová, Tyrkysová
Favourite food: Krevety,Chobotnice, Šaláty
Favourite sport: Cyklistika, Plávanie
Pet: Korely,kralik, Pes
Idol: Budha
Education/Employment
Education: Professional
Profession: Employee
Hobbies
Fotenie,turistika,varenie, práca na záhrade a dome,knihy,zbieranie anjelikov, jóga, meditácia,tvorenie dekorácií, šitie,plávanie,prechádzky. Občas aj rada niečo sladké upečiem.
More informations
Som verný typ ženy, schopná opraviť svojpomocne na dome. Ocením viac ruže, ako drahý darček, ale len tie s koreňmi na zasadenie do záhradky. Nepotrebujem slabého muža, nevyrovnaného z minulosťou, ocením po svojom boku pracovitého, verného muža, kt. vie čo chce. Vo voľnom čase dávam rady ohľadne vzťahov, života, pomáham poradenstvom zmeniť život zdarma, je to moja záľuba v kt. dosahujem dobré výsledky.
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.